תואר ללא כסף, נותרתי לרחמי אחרים

הייתי בת 24, גרה בתל אביב, בדיוק סיימתי תואר ראשון במגמה שלא תכניס לי כסף. עברתי לגור עם ההורים שלי והייתי במצב שבו אני רק מתדרדרת.

מצאתי עבודה בסוכנות נערות ליווי שהציעה כסף רב לשעה, לא היה לי מושג לגבי תעריפים ועדיין אין לי אבל זה נראה גבוה אז רציתי לנסןת) ופגשתי אדם למחרת בלילה בביתו ל-30 דקות מוסכמות. ישבנו על הספה ודיברנו קצת. הוא ניהל עסק קטן, גרוש, עם עודף משקל, בן 40. ממש רגיל ודי נחמד, למעשה.

הוא לקח אותי לחדר השינה והיו נרות דולקים ובקבוק סיכה על שידת הלילה. לא ניסה לנשק אותי זמן מה, אבל הוא נראה בודד אני מניח? בסופו של דבר עשיתי זאת. הוא שם קונדום – אבל הוא התקשה ונפל כל הזמן, טיפסתי ורכבתי עליו והוא לא הגיע עד שנגמרו 30 הדקות. חיבבתי אותו, אז המשכתי עד שהוא גמר – אולי עוד 20 דקות? לא חייבתי אותו על התוספת. לא נהניתי מזה כמו שאני נהניתי עם בן זוג קבוע, אבל זה לא היה רע. אחרי שסיימנו הוא הודה לי והתחבקנו. הוא הציע שבפעם הבאה יכין ארוחת ספגטי ונוכל לאכול ולהכיר אחד את השני.

זה לא היה גרוע כמו שציפיתי, ולא הייתי בטראומה, אבל לא עשיתי את זה שוב. אני לא בטוחכ למה. הוא שלח לי הודעה מספר פעמים לאחר מכן ובסופו של דבר אמרתי לו שעברתי דירה.

כתבות נוספות