שלושה נערות ליווי ללקוח חרמן אחד בתל אביב

זה עתה קיבלתי תשלום ירושה עצום והיה לי כסף לשרוף, הייתי בשנות העשרים לחיי ועברתי תקופה קשה, גרתי לבד בדירה יוקרתית בצפון תל אביב והייתי צריך משהו שיוציא את דעתי מכלום. בעיות החיים שלי. היו לי המון בנות מהעולם האמיתי שהיו מוכנות לצאת איתי, אם לא בשביל הכסף שלי בלבד. אבל רציתי בחורה ללא טרחה, שתענה על כל צורך ורצון שלי ולא תצפה שאתחתן איתה בעוד שבוע.

זה הרגע שבו מצאתי את עצמי מחפש באתרי ליווי, הייתי צריך הסחת דעת מחיי היומיום והעסקת עצמי עם ליווי אירוטי מהמם נראה לי כמו התוכנית המושלמת. אחרי יום בערך של חיפושים נתקלתי סוף סוף בשלוש בנות שהייתי צריך לבחור ביניהן. תמיד היה לי עניין עם נשים צרפתיות, המבטא שלהן הדליק אותי יחד עם הגישות המחניקות והסקסיות שלהן. בדפדפתי בתמונות הבנות פשוט לא הצלחתי להחליט איזו מהן אני רוצה יותר, כולן נראו יפות להפליא, לכל אחת היו דמויות מגוונות אך מפותלות, לכולן היה השיער הכהה והארוך שאליו חשקתי ולכל אחד ואחד מהם היה סקס אפיל. אז ההשראה הכתה בי, החלטתי לנסות את מזלי ולראות אם כל שלוש הבנות יצטרפו אלי באותו ערב. לא יכולתי להתרגש יותר כשכולם הסכימו, ועכשיו הייתי במרחק רגעים ספורים מלקבל את פני שלוש בנות צרפתיות מהממות לדירת הרווקים שלי.

מילאתי ​​את אמבט הג'קוזי והכנתי את חדר האמבטיה עם דליי קרח מלאים בשמפניה ופירות שהבנות יוכלו להנות מהם. בסביבות 20:00 שמעתי דפיקה בטוחה על דלת הכניסה. הלכתי לענות ובזה אחר זה נכנסו לדירה שלי נערות הליווי המהממות. כל בחורה פסעה פנימה בביטחון, כולן היו גבוהות וכמו אלות, ואני כמעט הזלתי ריר מהפה שלי לעברן. הן נראו טוב יותר מדוגמניות-על וכולן לבשו שמלות אלגנטיות סקסיות שהראו את גופן הדק והמדהים. לכל אחד מהן היו שדיים עליזים ורגליים אלגנטיות ארוכות, הם כמעט נראו כמו שלישיית תאומים והזין שלי כבר היה קשה כמו אבן רק מלהסתכל על כולם ביחד.

הלילה התקדם מהר, הבנות היו כיפיות ובטוחות בעצמן, והן ידעו בדיוק איך לשמח אותי בדיוק כמו שידעתי שבנות צרפתיות יעשו זאת. הם הרעיפו עליי חיבה ועד מהרה ישבנו כולנו עירומים בג'קוזי. ישבתי באמצע מוקף בשלוש נשים צרפתיות חשופות חזה, כל אחד מהחזה שלהן מהמם כמו הבנות, הרגשתי שאני בגן עדן. הבנות התעלפו עליי, מלטפות את שערי, מנשקות אותי ומעסות אותי בין לגימת שמפניה להנאה מהפירות. אהבתי כמה הבנות היו שובבות, הן היו חופשיות ונהנות והן אהבו אחת את הגוף של זו. הם התנשקו זה עם זה ושיחקו אחד עם השדיים של זה כשצפיתי באושר מושלם.

לא עבר הרבה זמן עד שהעניינים באמת התחילו להתחמם, ולאורה, אחת מהבנות הצרפתיות, כבר דפקה אותי במתיקות כשאחת הבנות האחרות ישבה בצד הג'קוזי עם רגליים פשוקות לרווחה, מה שמאפשר לצרפתייה השלישית ללקק את הכוס המגולח להפליא שלה. יכולתי לשמוע אותה גונחת כשחברתה התעמקה בתוך הכוס שלה עם הלשון. זה היה שילוב תאוותני של הנאה וסיפוק וכמעט עמדתי לגמור כשלאורה קפצה מהזין שלי ונתנה לחברה שלה להחליף אותה. סלינה התחילה לזיין אותי; השדיים המושלמים שלה קפצו בפניי כשהכוס הצמוד שלה קפץ על הזין שלי מתחת למים. שערה היה חלק ורטוב מהמים וטיפות קטנות נפלו על גופה כשהיא התעלסה איתי בלהט.

היא עלתה על כל הזין שלי וטיפסה ממני, ואפשרה לי לראות את היפהפייה הצרפתייה השלישית בשם אנאבל שהתכופפה מעל האמבטיה מוכנה שאחדור אליה מאחור. נעתי במים ומצאתי את גופה כדי שאוכל להחליק לתוך החור הקטן והדק שלה. התחלתי לזיין אותה מאחור, לזיין אותה חזק ומהר. רציתי לגמור בתוך היפהפייה הצרפתית השלישית וידעתי שלא יעבור זמן רב עד שאירה את המטען שלי ישר לתוך החור הצמוד שלה בתחת. אנאבל גנחה חזק יותר ויותר ככל שזיינתי את חור התחת שלה והרגשתי צמרמורת של אורגזמה עוברת בגופי כששחררתי את הזרע לתוך החור הקטן שלה בתחת.

אחרי שגמרתי התיישבתי באמבטיה והמשכתי להנות מהשמפניה ומהחברה של שלושת נערות ליווי צרפתיות שלי, הלילה נמשך כמו שהתחיל ועד מהרה עברנו לחדר השינה שם יצא לי לזיין את שלוש הבנות. שוב, כל הלילה.

הם היו הכסף הטוב ביותר שהוצאתי אי פעם, והייתה לי הרגשה שיותר מכספי הירושה ימומשו היטב על נערות ליווי קטנות וחרמניות בעתיד.

כתבות נוספות