צמד נערות הליווי שלנו נהנות

שירי ומריאנה היו חברות כבר זמן מה, מאז שהתחילו באותה סוכנות ליווי באותו יום. שירי הייתה נערת ליווי כהת שיער ובעלת חזה גדול, ומריאנה הייתה נערת ליווי עם שיער בלונדיני עם ציצים דאבל די.  אם הלקוחות שלהם רצו שירות של צמד אז הן עבדו יחד. בפעם הראשונה שהן עבדו כצמד יחד אף אחת מהן לא קיימה סקס לסבי לפני כן – הן אהבו את זה.

העובדה ששתיהן נהנו ממין עם נשים הייתה להם הלם מכיוון שמעולם לא היו להן מחשבות על נשים אחרות לפני כן. כשהבנות של הצמד ישבו ודיברו על זה התברר שחוץ מהליווי הן יכולות פשוט ליהנות יותר גם בזמנן הפנוי. אז בכל פעם שלא הזמינו לקוחות הן היו נפגשות ומפנקות את רצונותיהן, להוטות לחקור על אהבה לסבית.

דבר אחד ששירי ומריאנה נהנו במיוחד לעשות יחד היה להתקלח. למעשה, זה הפך נדיר שהן התקלחו לבד. נערות הליווי הסקסיות אהבו להקציף את הסבון ולשפשף כל סנטימטר בגוף אחת של השנייה. לפעמים הן פשוט שטפו זו את גופו של זו אבל לפעמים הן היו נסחפות מההתרגשות ובסופו של דבר אוכלות אחת את השנייה. כשהן התנשקו מתחת למקלחת, המים הזורמים על שפתיהן הלהיבו אותן ולעתים קרובות זה הפך לטירוף של תשוקה מינית.

הן חידדו את כישוריהן זו בזו יום אחרי יום ונהנו מכל דקה של החינוך שלהן כשהן מיומנות יותר ויותר באמנות הפיתוי והאירוטיקה הנשית. ככל שהכישורים שלהן השתפרו, הן החלו לפתח מוניטין ברחבי גוש דן בתור צמד נערות הליווי הטובות ביותר בסביבה. לשירי ומריאנה היה לפתע ביקוש רב.

חלק מהלקוחות רק רצו להתבונן והיו באים וצופים בהן מתקלחות יחד, צופים בהן משחקות אחת עם השנייה באמבטיה או במיטה. לקוחות מציצנים אהבו את זה כשהשתמשו באביזרי מין זו על זו. לקוחות אחרים היו מצטרפים. שתי נערות הליווי הסקסיות נזהרו לא להתמכר מדי לתשוקה שלהן זו בזו יותר מדי. אחרי הכל, הן היו מקצועניות ורצו שהלקוחות שלהן ירגישו מעורבים לחלוטין.

ולא רק גברים התחילו להזמין את צמד נערות הליווי האלה. נשים גם הזמינו אותן באופן קבוע. למעשה, שירי ומריאנה מצאו את עצמן עד מהרה מזומנות על ידי נשים באותה תדירות כמו גברים. לפעמים לקוחות נשים היו מגיעות בזוגות והיו ארבע נשים שכולן מענגות אחת את השנייה במשך שעות על גבי שעות. הן היו צמד נערות הליווי דו מיניות שהיו מיומנות לרצות גברים ונשים כאחד.

כתבות נוספות