צבע גוף ונערות ליווי – סיפור ארוטי

*שימו לב – זכרו שכל סיפורי הליווי שלנו הם בדויים ואינם מייצגים שום שירות ליווי או ליווי המיוצג על ידי הסוכנות. כמו כן דמויות בסיפור זה אינן מייצגות אף אדם חי או מת. הסיפורים שלנו הם בדיה אירוטית במיטבה ולא רק אוסף של סיפורי מין מרדימים את המוח; הם מאוד יצירתיים. סיפורים למבוגרים בלבד!!!

הסיפור

שירה הייתה כל כך מושכת שנשים התחילו ויכוחים בפומבי עם בעליהן, כי הם פשוט היו עוצרים ובוהים בה. שירה היא מותק רוסיה בת 27, עקלקלה וסופר גדולה חזה עם מחשוף טבעי דאבל די, לאן שהיא הולכת הציצים שלה פשוט קופצים, מתנועעים ורועדים בכל צעד. זה כאילו יש להם מוח משלהם. שירה סיימה את לימודיה באוניברסיטה עם תואר ראשון בפסיכולוגיה, אבל היא החליטה לעסוק בדוגמנות. בגובה מטר 68, היא גברת גבוהה עם גזרה כה מדהימה ודקה. יש לה שלל נחמד וחבר'ה תפוסים תמיד מנסים להעיף מבט ערמומי מאחור, כדי להציץ בתחת שלה. החברות שלהם משתגעות כשהן תופסות את החבר שלהן מסתכל. במקביל הן מקנאות בטירוף בשירה כי הן יודעות שהן אף פעם לא יכולים להיראות כל כך טוב. לשירה פנו גם נציגי סוכנות דוגמניות בכל מקום שהיא הלכה. עם זאת היא בחרה לרדת במסלול דוגמנית הזוהר. היא למעשה הפכה לנערת ליווי לזמן מה עבור סוכנות ליווי מובילה בישראל. היא הייתה חלק מצמד בלונדיניות עמוסות חזה ממרכז ירושלים. היא זכתה ללכת למסיבות, למסעדות ולמועדונים הכי מדהימים. עם זאת היא התעייפה מאורח החיים של המסיבות ורצתה לחקור דברים חדשים. היא הייתה חובבת קומיקס נלהבת מאוד ואהבה להסתובב בעולם לכנסים הגדולים ביותר. היא גם אהבה ללכת לכנסים של משחק שם היא הייתה מתחפשת לדמות האהובה עליה. זה אירוני שכן בעבר הייתה מלווה שעסקה משחק תפקידים VIP ולפעמים התחפשה לאשת חתול.

ובכן, אתם יודעים איך כולם מעריצים אותה, היא משכה את עינו של מארגן אירועים גדול. הם עשו קידום ענק ואהבו להשתמש בנשים יפות שהיו לבושות בצבעי גוף כחלק מהקידום. מארגן האירוע וצוות המבצעים לא יכלו לתת לה מספיק שבחים עד כמה היא יפה. הם התחננו בפניה שתבוא לפגישה ותשקול להיות דוגמנית צבע גוף עבורם. הוא גם הבטיח לה מקדמה נכבדת מאוד של ארבע ספרות כדי להצטרף לצוות הדוגמניות. היא קפצה על ההזדמנות. שירה החליטה ללכת לחדר הכושר המקומי שלה כדי לעשות קצת אימון נוסף כדי להישאר בכושר. בחדר הכושר המקומי שלה בחורים אהבו את זה ושנאו את זה כשהיא באה. אהבו את זה מכיוון שהיא כל כך לוהטת והיו כאלה שאהבו לראות אותה במכונת הריצה כשהשדיים הענקיים שלה קופצים מעלה ומטה. הם שנאו שהיא באה בגלל שהיא כל כך סקסית שכולם מקבלים זקפה. הם היו מתקשים להסתיר את האיברים הקשים שלהם ומתביישים. בחור אחד קיבל זקפה והיה כל כך שקוע כשהסתכל על שירה בחוץ והפיל על עצמו משקל. הוא נאלץ ללכת לבית החולים כי הוא הפיל סט ענק של משקולות על זקפתו. שירה הוזמנה ללכת לצילום הראשון שלה והיא התרגשה. צוות ציורי הגוף כל כך התרגש לקראת הגעתה. כשהיא הגיעה לשם, הדוגמניות האחרות היו בהלם עד כמה היא נראתה סקסית. הם היו מרותקים לכמה התחת שלה חטוב וכמה הציצים שלה היו מושלמים. הבחור שאחראי על צביעת גופה לקח לגימה גדולה מכיוון שהוא לא יכול היה להסתיר כמה הוא חרמן. כמו שאר הדוגמניות התפשטו ונשארו בתחתונים בלבד. הציצים הענקיים והעסיסיים האלה בגודל 34 דאבל די התפוצצו מהחזייה שלה כשהסירה אותה. הייתה התנשפות שקטה וטלפתית כזו אצל כולם, כשהציצים העצומים האלה קפצו מהחזייה שלה עם כשהסירה אותה.

רוצים להתנסות עם נערות ליווי בירושלים בצבעי גוף בלבד? התקשרו אלינו.

כתבות נוספות