פעם ראשונה עם נערת ליווי

הסיפור של הפעם הראשונה שלי מקיים יחסי מין. עשיתי את זה עם נערת ליווי. אני הייתי בן 23 והיא הייתה אז בת 24.

נסעתי בתחבורה ציבורית כדי להגיע מאוחר לדירתה. היא הייתה מוכנה ואמרה לי להזדרז. היא לבשה ג'ינס, חולצת טי וז'קט עם רוכסן. היא נראתה חמודה למרות שהתמונות המופיעות באתר לא היו שלה –  החלטתי שאני אזרום בכל זאת.

היא הכניסה אותי לחדר השינה שלה והפעילה את המזגן ל-20 מעלות. התריסים היו סגורים ואז היא סגרה את הדלת אחרי שהנחתי כסף על השולחן. היא חזרה לבושה בהלבשה תחתונה אדומה. היא נראתה קצת יותר שמנמנה מהתמונות שראיתי אבל היא הייתה מושכת בכל זאת. לילדה הזו היו עיניים גדולות ושפתיים קטנות. שיערה נצבע בהדגשות זהובות.

התפשטתי והיא עשתה לי עיסוי במשך כ-10 דקות בשכיבה על הגב. ואז שאלתי אותה האם אני יכול לראות אותה עירומה? והיא נענתה. לא התכוונתי למהר אבל היא אמרה שהיא ממהרת לפגישה נוספת ואני רוצה להיות מסוגל לעשות את כל מה שתכננתי. בעיקרון רציתי להוריד הכל במכה אחת: לראות בחורה בעירום, לגעת בשדיה, להחזיק אותה ולקיים יחסי מין בפגישה.

הרגשתי מביך כשהגעתי לראשונה ונראיתי חסר מושג למה לצפות. היא התעצבנה קצת ואני כמעט נסוגתי. לאחר העיסוי, היא נתנה לי מציצה קצרה בזמן שאחזתי בשדיה ונגעתי בפטמותיה. ואז היא שאלה האם אני רוצה להיות למעלה? ואמרתי בטוח למה לא. עשינו מיסיונריות במשך 3 דקות ואז הזין שלי חמק החוצה. לא יכולתי להרגיש הרבה עונג בגלל שהקונדום היה קצת הדוק/עבה מדי.

אחר כך ניסיתי לזיין אותה בדוגי סטייל אותה ללא הצלחה. הרגשתי מביך והזין שלי נפל. בנוסף, הניסיון שלה לזרז אותי כל דקה לא עזר. ניסיתי להכניס אותו אבל הוא המשיך לצאת החוצה. אין שם מזל. אז ביקשתי ממנה להיכנס שוב לתפקיד מיסיונרית.

הפעם השנייה חדרתי אליה בקצב טוב ושמעתי אותה נאנקת בשקט ואת פניה אדומות. היא נגעה לי בחזה ובמותניים. אחר כך היא שחררה ואני התקרבתי אליה, היא עצמה את עיניה והנחתי את ידי על ראשה בעדינות. ידעתי שאני מצליח בשלב הזה אבל עדיין לא הרגשתי כלום. בנוסף זה נעשה מעייף ואז הזין שלי קפץ החוצה שוב. הזין שלי יחסית גדול והכוס שלה היה די צמוד. זה לא עוזר כי היא לוחצת אותי יותר מדי וכל הזמן מוציאה אותו החוצה אלא אם כן אני נכנסת עמוק. אבל פחדתי גם לפגוע בה.

אחרי עוד 2 דקות של מיסיונרית היא הבינה שלא אוכל לגמור ככה. אז היא שאלה אותי אם אני רוצה שתביא לי ביד. אמרתי בסדר. ואז היא הוציאה אותי בלי הקונדום והשתגעה עליו. היא המשיכה לטלטל אותי כדקה ואמרתי לה: "זה מרגיש הרבה יותר טוב בלי הקונדום". ואז היא הגבירה קצב על הזין שלי וגרמה לי להתפוצץ. הגמירה שלי הייתה לבנה ועבה זורמת לכל עבר. היא מיד תפסה כמו 10 קלינקסים והציעה לי אותם לנקות.

וואו, איזה בלגן. זוהי הפעם הראשונה שלי. לא החוויה המינית הטובה ביותר, אבל רוב האנשים בכל מקרה לא נהנים בפעם הראשונה, נכון? אני מתחרט שלא הצלחתי לגמור בתוכה. היא אמרה לי שזה הרגיש טוב כשעשיתי אותה במצב מיסיונרי.

קוראים לה נטלי והיא נערת ליווי בת 24.

רשמתי את זה כדי לזכור את הפעם הראשונה שלי.

כתבות נוספות