סוף שבוע של שובבות – סיפור ארוטי

*שימו לב – זכרו שכל סיפורי הליווי שלנו הם בדויים ואינם מייצגים שום שירות ליווי או ליווי המיוצג על ידי הסוכנות. כמו כן דמויות בסיפור זה אינן מייצגות אף אדם חי או מת. הסיפורים שלנו הם בדיה אירוטית במיטבה ולא רק אוסף של סיפורי מין מרדימים את המוח; הם מאוד יצירתיים. סיפורים למבוגרים בלבד!!!

הסיפור

לאילונה נמאס מהחיים. במיוחד כשהיא קיבלה תואר ראשון באופנה. ליופי האנגלי גדול החזה הזה היה מחשוף 34E טבעי, הדמות, החיוך והאישיות המושלמים. הבעיה הייתה שהיא אהבה לחגוג יותר מדי, נמשכה לטיפוס הלא נכון של בחורים. היא העמידה פנים שהיא האישה הקשוחה הזו שלא רוצה להיות במערכות יחסים. העובדה היא שהיא רצתה שבחור ירצה יותר מאשר סטוץ מהיר איתה. כשהשפתיים הלוחמות שלה כרוכות סביב הזין הפועם שלהם, היא חשבה שהם יהיו האחד. הם לעומת זאת חשבו איזה טארט נהדר זה היה ובו בזמן לא לפוצץ את המטען שלהם כל כך מהר. אילונה הייתה מוצצת זין אלופה. היא יכלה למצוץ בחורים עד הטיפה האחרונה בהצטיינות, עד שהם לא יכלו לגמור כמו שצריך במשך שבוע שלם. הטריק שלה היה לשחק עם הביצים שלהם ולמצוץ בצורה חצי מעגלית, תוך כדי תמיד לעצור לירוק על הזין שלהם. אילונה ניסתה להאט את דרכה הפרועה והפכה לנערת ליווי VIP באזור ראשון לציון. זה נתן לה יותר מבנה לחיים. עכשיו היא קיבלה תשלום כדי לחגוג; שירותי הליווי שלה היו כל כך מהנים. היא זכתה ללכת לכמה מהאירועים והמסיבות היוקרתיות ביותר באזור ראשון לציון ותל אביב. אילונה אהבה לחיות חיי מותרות, אבל היא ידעה שלבה טמון באופנה. היא הייתה נחושה להצליח כמעצבת אופנה. כשהיא הלכה לכל הפונקציות והאירועים המפוארים האלה, היא עשתה נטוורקינג. היא זכתה לפגוש כמה אנשים משפיעים בתעשיית האופנה. מחשוף 34E החזה שלה בהחלט פתח כמה דלתות בתעשיית האופנה. הציצים המוצקים והעסיסיים האלה התנדנדו וקיפצו עם כל תנועה שלה. בחורים היו מפנטזים על שיט בתוך השדיים האלה, כל היום.

אילונה החליטה לעזוב את עבודתה בתור נערת ליווי בסוכנות נערות ליווי בראשון לציון כדי להמשיך בקריירה בתעשיית האופנה. היא יצרה הרבה קשרים בעולם האופנה וקבעה פגישות רבות. כולם הסתכמו בשום דבר. אז במקום להשתמש במראה שלה, אילונה התחילה להפעיל את המוח והאישיות שלה. הפגישה הבאה הייתה עם דוגמן לשעבר שהפך למעצב אופנה. עבור כל הנשים היה לו גוף של אלוהים יווני. החתיך האיטלקי הזה עם שרירי הבטן שלו היה גם כוכב פורנו והיה היה ברור שיש לו זין בגודל 26 סנטימטר. הוא נהג לגרום לנשים לרעוד כשהן קיבלו אורגזמה כשהן קופצות על הזין הענק הגדול שלו. אילונה ראתה את אחד הסרטים שלו והתרשמה מיכולת הזיון שלו. כשהם נפגשו במשרדו, הוא בירך את אילונה בחיוך קורן של ביטחון עצמי. עיניה של אילונה בהו בתת מודע באזורי המפשעה שלו ונתי (מעצב האופנה), בהה במחשוף שלה. איברי המין שלהם בירכו זה את זה עוד לפני קולותיהם. הם התיישבו וניהלו שיחה טובה ומרקו הסתכל מקרוב בתיק העבודות שלה. הוא המשיך להציץ אל אילונה בחיוך מדי פעם. היא לא ידעה אם הוא מחייך בגלל עבודתה או שהוא רוצה אותה. לאחר 45 דקות של עיון בתיק ושיחה, נתי התרשם מספיק כדי לתת לה עבודה. היא יכלה ללמוד מקרוב את מומחיות העיצוב שלו ולעשות כמה עיצובים בעצמה. שבוע האופנה בפריז בפתח והיא תמיד רצתה ללכת לשם. ובכן המזל שלה הגיע כנתי החליט לקחת אותה איתה לפריז. טיול סוף השבוע הזה עמד להיות הטוב ביותר אי פעם עבור אילונה. היא נסעה לבירת האופנה של העולם.

כתבות נוספות