נערת ליווי צעירה ושמחה בנדנדה מינית

הזמנתי נערת ליווי שהתמחתה בכל מה שקשור לקינקי והייתי בדרכי למלון שלה. ברגע שראיתי אותה, ידעתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. היא נראתה בדיוק כמו שהיא נראתה בתמונות שלה, אם לא טוב יותר. היה לה שיער ברונטית ארוך ומשיי, שדיים קטנים ויפים ותחת שנראה טוב מספיק כדי לאכול.

תמיד החשבתי את עצמי כטוב עם הנשים, אבל אף פעם לא ראיתי מישהו יפה כמו הליווי הצעיר השמח הזה. הודיתי לכוכבי המזל שלי כשהיא משכה אותי במהירות פנימה דרך דלת הכניסה ותחבה את לשונה מיידית בגרון שלי. היא לא בזבזה זמן ואהבתי את זה.

"איפה אתה רוצה אותי", היא לחשה בפיתוי לתוך אוזני, ונתנה לי זקפה מיידית. תפסתי את מותניה ומשכתי את גופה אל גופי. העברתי את ידי במורד שערה המשי, עד למותניה הדקים כשהמשכתי למסור את פי לשלה. הידיים שלי נסחפו אל ישבנה ותפסתי אותו בחוזקה, ומשכתי אותה עוד יותר לתוכי כדי שתוכל להרגיש את הזקפה שלי נגדה.

היא התרחקה מעט, הסירה את שמלתה הקטנה וחשפה בפניי את שדיה המלאים. נכנסתי לבדיקה מדוקדקת יותר והתחלתי ללטף את הפטמות שלה, ללחוץ אותן בחוזקה בין אצבעותיי כשצפיתי בהן צומחות מהגירוי שלה. כופפתי את ראשי ולקחתי את אחת הפטמות הוורודות המושלמות שלה לפי, מצצתי אותה בחוזקה תוך כדי שהזזתי את ידי במורד גופה עוד יותר כדי שאוכל להחליק אותה במורד התחתונים שלה. מצאתי את הדגדגן הפועם שלה וגלגלתי אותו בין אצבעותיי בתנועות סיבוביות. זה הרטיב אותה ויכולתי להרגיש את המיצים שלה זורמים על אצבעותיי. הכנסתי אחת לתוכה והיא נאנחה. היא הייתה הדבר הכי חזק שהרגשתי אי פעם, והתחלתי לזיין אותה חזק בשתי אצבעות כשמצצתי חזק יותר את הפטמה שלה.

היא הייתה רטובה ומופעלת מאוד, היא משכה את ידי וגררה אותי לכיוון חדר השינה שלה. חדר השינה שלה היה כמו להסתכל לתוך חלום רטוב. היו לה קירות מכוסים באביזרי מין ומיטת אפיריון עמדה במרכז החדר. הנדנדה המינית שלה היא שמשכה את תשומת לבי, שמעתי עליהם אבל אף פעם לא השתמשתי באחת וסיקרן אותי. לקחתי את ידה והזזתי אותה לכיוון הנדנדה. כאילו היא קראה את מחשבותי, היא נתנה לי ברצון לחגור אותה לתוכה. גופה היה קשור בתנופה והזין שלי פועם למראה שהיא ישבה שם עם רגליה פשוקות לרווחה.

היא ישבה שם ונראתה מפוארת ועירומה, ועכשיו היא הייתה לגמרי בשליטתי. הפשטתי את כל הבגדים שלי וכרעתי ברך מול רגליה הפתוחות לרווחה. הנחתי את ראשי בין ירכיה הפשוקות ומצאתי במהירות את הכוס שלה עם הלשון שלי. התחלתי לטרוף אותו, מכניס את לשוני פנימה ומתוכה בפראות והיא נאנקה בהנאה. הכוס שלה היה ספוג ספוג והמיצים שלה החליקו במורד רגליה בזמן שעטפתי בגסות את החור והדגדגן שלה.

ראיתי את מבט התשוקה בעיניה כשהיא ראתה עד כמה הזין שלי הפך להיות מסיבי. עברתי מעליה וחבטתי במהירות את הזין הקשה שלי בתוך החור ההדוק שלה, תפסתי אותה במותניה כשדחפתי לתוכה. התחלתי לזוז בטירוף, דוחף את הזין הנפוח שלי עמוק בתוכה. היא גנחה בקול כשדפקתי את הכוס היפה שלה שוב ושוב.

היא הוציאה צרחות של עונג כשהמשכתי לזיין אותה ללא הפוגה. משכתי בחוזקה את הפטמות שלה ודחפתי את ידי בין רגליה כדי לשפשף במרץ את הדגדגן שלה בזמן שחבטתי בחור הדוק שלה. הרגשתי את הידיים שלה אוחזות חזק יותר בזרועי, היא חפרה את ציפורניה לתוך העור שלי כל כך חזק שחשבתי שהיא עלולה לגרום לי לדמם.

הרגשתי את כל הגוף שלה מתחיל לרעוד כשזרקתי אותה לאורגזמה מסיבית. הוצאתי את הזין שלי מהכוס שלה ובזמן שעשיתי, היא התחילה להשפריץ לכל עבר. המיצים שלה זלגו מהחור הקטן שלה ונחתו על גופי העירום. זה הספיק לי, הזין שלי התחיל לשחרר נוזלים חמים וכיוונתי את הזין שלי כך שיגמור על כל הגוף שלה. הביצים שלי התפוצצו על כל הציצים המקפצים שלה כשגמרתי חזק יותר מאי פעם בחיים.

כתבות נוספות