נערת הליווי הצעירה והשובבה שלי במרכז תל אביב

זה עתה עברתי לתל אביב לעבודה ונאבקתי למצוא חברים חדשים, בין ללכת לעבודה לבין מיון הדירה החדשה שלי, גיליתי שאין לי זמן לעשות הרבה מכלום. מצאתי את עצמי גולש באתר ליווי מחפש בחורה נחמדה שתחבק אותי לערב. סוף סוף מצאתי את עצמי נערת הליווי הצעירה המושלמת בשבילי וסידרתי שהיא תבוא לדירה החדשה שלי לכמה משקאות ולכמה שיחות ידידותיות. מילאתי את המקרר שלי מלא ביינות, משקאות חריפים ובירות, רציתי שתהיה לי כל אפשרות זמינה לדייט המקסים שלי.

היא פנתה לדלת שלי, כשראיתי אותה, לא האמנתי כמה היא נראית חמודה. היא לבשה מכנסי ג'ינס צמודים לעור שגרמו לתחת שלה להיראות מדהים והיא שילבה אותו עם חולצת כפתורים משובצת שנעצרה ממש מתחת לשדיה והותירה את הבטן החטובה שלה בתצוגה מלאה. היה לה שיער בלונדיני ארוך שזרם על שדיה והעיניים הכי כחולות וגדולות שראיתי אי פעם. היא הייתה אפילו יותר טובה בחיים האמיתיים ממה שהייתה בתמונה שלה, היא הייתה חמודה, אבל היה לה גם זיק שובב בעיניים שהם גרמו לי מייד לרצות לזיין אותה.

הזמנתי אותה להיכנס, והיא הלכה לשבת על השטיח על רצפת הסלון כשהעברתי לה כוס יין. פתחתי בירה והגשתי לה כוסית לקראת ערב נהדר. ישבנו ופטפטו עידן ועידנים, הכרנו אחד את השני; שמה היה אמילי והיא נולדה ברוסיה, זה היה נהדר רק לשתות כמה משקאות ולשוחח עם מישהו שהקשיב לי. ככל שהערב התקדם אמילי החליטה שהגיע הזמן שנעשה כמה צילומים, היא הייתה כיפית וצעירה, ואהבתי את הגישה נטולת הדאגות, שובבה. היא מזגה שוטים ולהפתעתי היא נשכבה לאחור על השטיח והניחה אותם בהתמדה על בטנה. היא אמרה לי שאני חייב לשתות אותם ממנה. זה לא דרש הרבה שכנועים ועד מהרה נשענתי על גופה, השתמשתי רק בפי כדי להרים את השוטים.

אחרי שרק סיימתי את השוט השני שלי, מצאתי את עצמי רוכן על גופה והיא התחילה לשחרר את הכפתורים על החלק העליון הקטן והסקסי שלה. עד מהרה שכבה שם בלי שום דבר מלבד החזייה השחורה התחרתית שלה. לקחה פרוסת ליים, הניחה אותה בין שפתיה העסיסיות ומצצה אותה בחוזקה. לא יכולתי להתאפק. רכנתי פנימה ונשקתי לה עמוק על פיה. הופתעתי ושמחתי כשהיא לא התרחקה, במקום זאת היא התחילה לאט לאט ללטף את לשוני עם שלה. בלשונה היה פירסינג והתחושה שלו על שלי הייתה ממש אירוטית. כשהגוף שלנו התקרב והנחתי את זרועי מתחת לגבה, פתחתי במיומנות את החזייה שלה. כשהיא משחררת מהחזייה שלה, היא שכבה שם מתחתי עם שדיה המלאים בתצוגה, נראתה סנסציונית לחלוטין. העברתי את הפה שלי אל אחת הפטמות הורודות שלה ומצצתי אותה בין השיניים, שמעתי אותה נאנקת בהנאה והזין שלי התקשה בתגובה.

העברתי את ידי במורד המותניים הסקסיות שלה ודחפתי אותה מתחת לג'ינס שלה ומצאתי את הדגדגן שלה בין אצבעותיי, התחלתי לשפשף אותו. יכולתי להרגיש את הכוס שלה נרטב כשהיא שחררה את הכפתור העליון עליהם כדי שאוכל להזיז את היד שלי למטה יותר ולנעוץ שתי אצבעות לתוך החור ההדוק שלה  – הדברים התחילו לזוז במהירות, שתי האצבעות שלי עדיין דופקות אותה והפה שלי עדיין לועס את הפטמות המדהימות שלה. לא יכולתי להתאפק למשוך את המכנסיים שלי למטה, הזין שלי פועם, והיה צריך לשחרר אותו. היא ירדה על הגוף שלי מנשקת אותו בכל סנטימטר של הדרך, ליקקה בצורה סקסית מעלה ומטה את בסיס הזין שלי. הרגשתי את הפירסינג שלה מדגדג את קצה הפעמון שלי כשהלשון שלה גלשה לראש הזין שלי, זה העביר רעד של תאווה במורד הגוף שלי. היא התחילה ללחוץ את הביצים שלי חזק בין הידיים והתחילה לשפשף ולמצוץ אותם, הם היו ענקיים ומוכנים להתפוצץ. היא רכנה מעל הזין שלי והתחילה לעשות עליו יניקה חדה קטנה, ואז שיחררה. לא ידעתי כמה עוד אוכל להחזיק מעמד.

היא זחלה במעלה גופי והחליקה את הכוס הרטוב שלה ישר במורד הזין הקשה שלי. ידעתי שזהו. לראות את השדיים שלה מקפצים באוויר כשהיא נאנקת בהנאה כמעט גרם לזין שלי להתפוצץ. היא התחילה לתפוס את המותניים שלי, משתמשת בהם כמנוף כשהכוס שלה דפק אותי חזק יותר ומהר יותר. היא התחילה לגמור ואני תפסתי חזק את לחיי ישבנה כשהיא קפצה, עוזר לכוס שלה למצוא את השחרור שלו על הזין שלי. היא התקרבה אליי בחוזקה, גופה המשיך לרעוד מהאורגזמה שלה כשגלגלתי אותה והנחתי את אחת מרגליה הארוכות על הכתף שלי. עמדתי לגמור בתוך האישה היפה הזאת, נתתי דחיפה אחת קשה וזהו, השפרצתי את המטען שלי עמוק בתוך הכוס שלה.

התמוטטתי על החזה שלה והיא ציחקקה לעצמה במתיקות. אני בהחלט הולך להכיר עוד חברים בדרך הזו בעתיד, חשבתי לעצמי, דפוק לגמרי עד היסוד.

כתבות נוספות