מנקה סקסית, נערות ליווי בתל אביב – סיפור ארוטי

*שימו לב – זכרו שכל סיפורי הליווי שלנו הם בדויים ואינם מייצגים שום שירות ליווי או ליווי המיוצג על ידי הסוכנות. הסיפורים שלנו הם בדיה אירוטית במיטבה ולא רק אוסף של סיפורי מין מרדימים את המוח; הם מאוד יצירתיים. סיפורים למבוגרים בלבד!!!

הסיפור

סוזי לא הייתה הבוגרת הטיפוסית שלך מהאוניברסיטה. ובכן היא הייתה טיפוסית במובן שהיא לא ידעה מה היא רוצה לעשות בחייה. עם זאת, לאישה הבלונדינית המהממת בת ה-25, היה כל כך הרבה יופי. כל בחור באוניברסיטה שלה נראה מהופנט עם המראה שלה. היא אהבה לצאת ולחגוג במועדוני הלילה הלוהטים של תל אביב. היא תקבל את יחס ה-VIP המלא וכוכבי כדורגל עשירים רבים ניסו להשיג את המספר שלה לדייט. היא ניסתה לדגמן בתחילת התואר באוניברסיטה אבל זה לא השתלם הרבה. שותפתה לחדר באותה תקופה החלה לעבוד בתור נערת ליווי בסוכנות נערות ליווי בתל אביב. היא תמיד סיפרה לסוזי על התקופות המטורפות והכיפיות שהיו לה בליווי. בהתחלה סוזי הייתה מאוד סקפטית לגבי זה, אבל כשראתה איך המצב הכלכלי של חברתה נראה כל כך בריא; עד מהרה שינתה את דעתה. היא ביקשה חנון מחשבים שגר בסמוך כדי ליצור לה אתר ליווי. סוזי הייתה אישה מאוד הרפתקנית ומלאת דמיון. היא הייתה יצירתית כשעשתה תואר באופנה. היא אהבה ללכת למסיבות לבושה במיטב הבגדים וכל החבר'ה הזילו ריר כשהיא נכנסה לחדר. אז היא החליטה באמת להתבלט מהקהל בשוק ליווי עמוס מאוד. היא מצאה את הנישה המושלמת –  היא סיפקה דייטים ליווי פנטזיה לבושה כמשרתת סקסית. תוך שנה היא הפכה לנערת ליווי הפנטזיה הפופולרית ביותר בתל אביב. בזמן שחברתה גרה בדירת סטודנטים, היא יכלה להרשות לעצמה דירה נחמדה במרכז תל אביב. ובכן, הבעיה של סוזי לא הייתה להרוויח כסף, אלא לבזבז אותו. היא אהבה לערוך קניות, נהגו להוציא אותה ג'נטלמנים עשירים במסעות קניות. היה לה אוסף שלם של מתנות יוקרתיות שנרכשו עבורה אבל אפס מזומן.

כשסיימה את לימודיה לקחה קצת פסק זמן וקיבלה עבודה רגילה בבר. היא הפסיקה את הליווי כי נמאס לה מזה. היא ובן זוגה לדירה היו עניים בכסף אך עשירים בהתרגשות. הם אמנם שתו יותר ממה שהם צריכים במהלך כל שבוע נתון שתייה מוגזמת ומסיבות היו מה שהם חיו. סוזי תמיד התחרפנה אחרי כמה משקאות וכך גם חברתה. הם לא סיווגו את עצמם כביסקסואלים, אבל כשהם שתו הם היו מזדיינים אחד עם השני. הם תמיד היו הולכים לחנויות סקס וקונים צעצועי מין אחד לשני. פעם אחת במועדון, הם היו כל כך במצב רוח שהן 'זיינו' זה את זה עם דילדו כפול. הם היו בשירותים של המועדון בתא עם רגליים צמודות לקיר. הן תחבו זה לזה תחתונים לפיהן כדי שלא ניתן היה לשמוע את צעקות ההנאה המינית שלהם. הכוס הרטוב שלהן החליקו בכוח עז במורד הדילדו הכפול. סוזי הייתה מרימה את הרגליים שלה כדי להשיג מינוף כדי שתוכל לדחוף את הדילדו עמוק לתוך הכוס של חברתה. הם תקפו את הדילדו הזה עמוק לתוך הכוס של זה, מטלטלות את גופן קדימה ואחורה. הן הגיעו יחד לאורגזמות מטלטלו. הדילדו התמקם עמוק בתוך הכוס שלהן כאשר מיצים זרמו במורדו אל רצפת השירותים. הן לבשו בחזרה את התחתונים וחזרו לפעולה במועדון.

מעוניין בחוויה עם נערות ליווי בתל אביב? התקשר אלינו.

כתבות נוספות