מאחורי דלתות סגורות – פרק 1

תקציר: אמה, מתמחה צעירה מוכשרת ושאפתנית, מוצאת את עצמה נמשכת ללא התנגדות לאדם, המנכ"ל החידתי והחזק של החברה בה היא עובדת. למרות הסיכונים וההשלכות האפשריות, הם יוצאים לרומנטיקה אסורה במשרד שבוחנת את הגבולות שלהם ומאתגרת את חייהם המקצועיים.

המפגש

ליבה של אמה דפק כשהיא נכנסה לחדר הישיבות האלגנטי והמודרני. זה היה יומה הראשון כמתמחה באחת החברות היוקרתיות בעיר, והאוויר רחש ציפייה. כשהיא מצאה מושב בין חבריה המתמחים, עיניה נמשכו באופן בלתי מוסבר אל קדמת החדר שבו עמד אדם, המנכ"ל האניגמטי.

נוכחותו של אדם משכה תשומת לב. גבוה ובטוח, הוא שידר הילה של כוח וסמכות. עיניו הכחולות הנוקבות חלפו על פני החדר, עצרו לרגע על אמה לפני שהמשיך במבטו. היא הרגישה טלטלה של חשמל יורה בה כשעיניהם נפגשו, רגע חולף שהשאיר אותה חסרת נשימה.

הפגישה החלה, ואדם פנה לחדר ברהיטות וכריזמה. הוא כבש ללא מאמץ את הקהל שלו, ללא מאמץ כבש את תשומת ליבם. אמה מצאה את עצמה תלויה בכל מילה שלו, מרותקת מהתשוקה והאינטלקט שלו.

ככל שהפגישה התקדמה, אמה לא יכלה שלא לגנוב מבטים לאדם. קו הלסת החזק שלו, האופן שבו החליפה המחויטת שלו חיבקה את כתפיו הרחבות – הכל אצלו נראה מגנטי. היא מצאה את עצמה חולמת בהקיץ איך זה יהיה להיות בקרבתו, להרגיש את המגע שלו, לחוות את העוצמה שנראתה כאילו קורנת ממנו.

ההבנה של משיכתה הבהילה את אמה. היא תמיד התגאתה במקצועיות ובמיקוד שלה, אבל אדם הצית משהו בתוכה שלא יכלה להתעלם ממנו. היא הנידה בראשה, מנסה לנקות את מחשבותיה ולהתמקד מחדש בפגישה, אך המשיכה נשארה.

לאחר שהפגישה נדחתה, המתמחים התערבבו ופטפטו, אבל אמה לא הצליחה לחלץ את המפגש עם אדם מדעתה. היא תהתה אם הוא חש את אותו הקשר, אם נוכחותה הידהדה אותו חזק כמו שהוא הרגיש איתה. חוסר הוודאות התערבב בתשוקה, ויצר תערובת סוערת של רגשות שהותירה אותה נרגשת וחוששת כאחד.

כשהיום הגיע לסיומו, אמה אספה את חפציה, התכוננה לעזוב. היא לא יכלה שלא להעיף מבט אחרון לעבר משרדו של אדם, שם יכלה לראות אותו שקוע בעבודתו, את זוהר מנורת השולחן שלו מטיל אור חם על פניו. עיניהם נפגשו שוב, ואמה הרגישה נחשול של אומץ שוטף אותה.

באותו רגע, אמה הבטיחה לעצמה הבטחה שקטה. היא תעשה כל מה שצריך כדי לנצל את ההזדמנות שהגורל העניק לה לכאורה. היא תחקור את עומקה של הרומנטיקה המשרדית האסורת הזו, וההשלכות יהיו ארורות.

אמה לא ידעה שהחלטתה תניע שרשרת אירועים שתאתגר את גבולותיה, תבחן את חוסנה, ותשנה לעד את מהלך חייה המקצועיים והאישיים.

כתבות נוספות