חוויה של נערת ליווי –  מוזר

כבר לא מלווה (ראיתי רק כמה לקוחות והחלטתי שאני מעדיפה להרוויח כסף בדרך הרגילה) אבל הנה הניסיון הראשון שלי. נרשמתי לסוכנות נערות ליווי, בן זוגי לא יכול היה ללוות אותי לפגישה אז לקחתי את החבר הכי הומו שלי שיסיע אותי. זה היה בחדר לפי שעות (יוקרתי, נכון?) והייתי סופר מתוחה. שאלתי אותו אם יש משהו מיוחד שהוא רוצה שאלבש, והוא אמר שהוא רוצה אותי בבגדי יומיום וללא איפור. כמובן שלגברים אין ממש מושג איך נשים נראות בלי טיפה של איפור אז שמתי בסיס, סומק ומסקרה ושמלת קיץ חמודה.

הבחור היה בסביבות גיל 50 (הייתי אז בת עשרים) והוא רצה בעיקר להתמזמז ולהתכרבל. משום מה הוא כיסה את עצמו בטלק שהיה מוזר והוא לא היה מושך מה שהקשה עליי להתגרות אבל הוא נראה מאוד שמח. הדבר שהפתיע אותי קצת הוא שהוא כל הזמן דיבר על כמה שאני צעירה ושאל אותי לשמי האמיתי כמה פעמים (היה לי שם בדוי מסיבות ברורות). נרתעתי לתת לו את השם האמיתי שלי ובמקום זה פשוט נתתי לו שם בדוי אחר – אמרתי לו ששמי האמיתי הוא אליזבת אבל החברים שלי קראו לי ליזי והוא קרא לי ליזי למשך שארית הפגישה – ואז ניסה להתמקח ולשכור אותי לשעה נוספת אבל אני סירבתי.

לאחר מכן, כשהייתי עשיר יותר ב-300 שקלים עבור שעה של "עבודה", הרגשתי מועצמת באופן מוזר אחרי עבודה כנערת ליווי בפעם הראשונה.

כתבות נוספות