הפנטזיות העמוקות והאפלות ביותר

הייתי בן 35. אני בכושר, גבוה, שיער חום ארוך ועיניים שעוברות מכחול לירוק, בכושר טוב מרכיבה על אופניים. יש לי דוקטורט. בבלשנות ותואר שני בספרות, ואני גבר.

הייתי "בין עבודות" ודיברתי בפורום דיון מכוון פילוסופיה באינטרנט עם כמה חברים שרכשתי שם. דנתי בהרחבה בחשיבות הרעיון של יונג לגבי הצל במחזורי מיתוס פרוטו-הודו-אירופיים, ונשלחתי להודעה פרטית מאישה שלא השתתפה בדיון, אבל עקבה אחריו בעניין.

היא פסיכואנליטיקאית פרוידיאנית עוסקת בעיר אחרת, ודנו במתחים בין הגישות של פרויד ויונג, ובטבעו של הצל והאינטגרציה. התחלנו לדון בנטיות מיניות, ואז כמובן זה הפך לשלנו, חלקנו כמה התאמות, והיא התוודתה שהיא רוצה לחקור כמה פנטזיות קינקיות שיש לה, ותהתה אם אכתוב לה ספרות אירוטית על מספר נושאים. הסכמתי, והיא נהנתה מהם מאוד.

דיברנו יותר לעומק במהלך חודש – חודש אחרי שדיברנו לראשונה, היא הציעה להיפגש, לשים אותי במלון לשבועיים ולשלם לי סכום כסף כדי להגשים איתה את הפנטזיות שלה.

שקלתי את זה. היא התעקשה שזה יהיה סידור עסקי, כדי שלא "תתפוס רגשות" (במונחים לא כל כך מדויקים) ובגלל האופי העז למדי של הפנטזיות שלה – "קניית שפחת מין" הייתה חלק מהן. סוף סוף הסכמתי.

שבועיים של גבולות חוקיים מוחלטים של הוללות (מלבד עובדת החלפת הכסף עבור חברות ושירותים). סקס תוך כדי דיקלום שירה, סקס בזמן שיכור, סקס בפומבי, סקס במסיבה פרטית עם קהל, שליטה, כניעה, משחק תפקידים, בסופת רעמים. קשרתי אותה, עד שהיא קיבלה אורגזמה מהתחושה ומהליווי המילולי.

עם הזמן, נפגשנו לסקס בעוד כמה פעמים – אבל בהכרח פיתחנו רגשות אחד כלפי השני, ולכן הפסקנו את החלק העסקי של ההסדר. השתמשתי בכסף כדי לפתוח עסק, והחזרתי לה כל שקל שהיא נתנה לי, והסכמנו שנחשיב זאת כהלוואה ללא ריבית. חלק ממה שכתבתי עבורה ושכתבנו ביחד פורסם מאז בשם עט, עם קצת

מעולם לא עסקתי בכסף בקשר מיני (נערות ליווי, או במקרה שלי נער ליווי) לפני או אחריו, ולמען האמת, אף אחת ממערכות היחסים האחרות שהיו לי לא משתווה באינטנסיביות או בכנות הגולמית לחוויה שבילינו יחד. הפשטנו זה את נשמתו של זה חשופה.

כתבות נוספות