הניסיון האמיתי שלי עם ליווי

קבעתי פגישה דרך אתר סוכנות ליווי שהבנות שלה יוצאות לבתים של הלקוחות.

הסיפור שלי אופייני לחלוטין: עם לידת ילדנו השני אשתי איבדה כל עניין בחיים האינטימיים. פחדתי משני דברים: שלא יהיה לי עם מי לקיים יחסי מין ושאם הייעוד שלי מעתה הוא אוננות, אני מאבד קשר עם המציאות, מפסיק להגיב לגוף נשי.

לכן החלטתי שהגיע הזמן לשכוח מתסביכים ודעות קדומות, שכן ההנאה המינית היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בחיים של כולם. החלטתי, שאסור לי לסרב לרצונות שלי אם בת זוגי החוקית לא מוכנה לרצות אותי ולהתנסות בחיים האינטימיים. לכן, העדפתי לפנות לשירותי מין מקצועיים כדי לספק את הדרישות המיניות שלי. אני מציג לך סיפור מהאדם עצמו. בלי הגזמות וסודות.

בשנים האחרונות המשפחה שלנו גרה בפתח תקווה, עבדתי בנציגות של חברה גדולה. ברור, בתור התחלה בדקתי אתרי היכרויות שונים, אבל בכל זאת העדפתי שירותים בתשלום: הם פשוט יעילים יותר. בכל זאת דיברתי על זה עם הפסיכולוג שלי והוא לא ניסה להניא אותי. אז קבעתי עם סוכנות ליווי שהבנות שלה מגיעות לבתים של הלקוחות או למלון.

הפעם הראשונה הייתה בהחלט כמו הפעם הראשונה, עם רגשות כמו בדייט הראשון. אני זוכר שפחד פתאומי התגלגל עליי מול דלת חדר המלון בו חיכתה הליווי.

התקבלתי בחום על ידי נערת ליווי, היא הייתה בערך בגובה 170-175 ס"מ, כבת 25, יפה, בלי יהירות וג'וקים בראש, עם עור יפה ולשון עם נזם. עם זאת, העיניים שלי היו מרוצות במיוחד מהחזה שלה. חזה מפואר!

עבורי, כמו גם עבור חלק מהגברים, פשוט אין מספיק בילויים קיצוניים בחיים שיכולים להאיץ את פעימות הלב ולהעלות את רמת האדרנלין בדם – לא כל הבנות יסכימו לבילויים מיניים שונים גם אם מדובר בביטוי לא מזיק כמוBDSM.

היא לא שיחקה במשחקים, מיד התחילה לעשות את עבודתה, והייתה מודעת לחלוטין לכללי ה-BDSM ולתכונות של כל מניפולציה. שכבתי לידה, מימין ממנה. הלכנו לאיבוד מתחת לשמיכה וחלקנו כמה צחוקים תוך כדי התנתקות. זה קצת ריכז אותנו ביחד. היא נשכבה לידי וממש תקפה אותי. עשיתי מאמצים רבים כדי להשכיב אותה על הגב.

אני לא אכנס לפרטים חזקים אבל מה שאני צריך להגיד זה שהיא ידעה בצורה מושלמת מה נחוץ לי ולא רק יכלה לשלוט אלא גם אפשרה לקחת אחריות על התהליך. בחיי היומיום אני תמיד שולט בסקס, אבל הפעם יכולתי לסמוך ולהיות נתון לבת זוג. היא הצליחה לעזור לי להירגע ולהפחית מתח, להביא את התחושות הבהירות והנעימות ביותר.

יתרה מכך, כפי שלמדתי מאוחר יותר, היא הייתה נעימה מאוד נעימה בתקשורת ולא רק. העיקר, זה הרגיש שהאדם הזה אוהב מאוד את מה שהוא עושה – וכרגע זה סופר חשוב אבל לצערי אני מניח שזה די נדיר. היא שלחה אותי בחיוך עדין והשאירה בי מטען של אנרגיה חיובית במשך זמן רב.

איתה, כמובן, הכל היה אחרת! היא שמחה להיות איתי, ניסתה לרצות אותי כל כך כמו שאף אחד לא עשה מעולם. וכששאלתי אותה אם היא נהנית מהתהליך, היא התחילה לשבח אותי בכל דרך אפשרית. איתה הייתה לי מנוחה מלאה: גם בנפש וגם בגוף.

לכן כשיהיה לי שוב את הרצון לקבל שוב את המילה הרכה ומבט מאושר – אכנס לאתר הנ"ל ואבחר לעצמי בחורה אשר לה אני מלך, נסיך ואדון באדם אחד.

כתבות נוספות