הליווי הלטיני והמהלכים הסקסיים שלה עבור גבר חרמן של בפתח תקווה

תמיד הייתה לי פנטזיה מינית לשכב עם בחורה לטינית לוהטת. בדיוק עברתי לפתח תקווה ומצאתי את עצמי מחפש באינטרנט את היופי המושלם בגוון זית כדי להגשים את הרצונות שלי. אחרי כמה ימים של חיפוש באינטרנט, סוף סוף נתקלתי ביופי המהמם ביותר שראיתי בחיי. שמה היה לנה, היא הייתה רק בת עשרים והיו לה העיניים הכהות היפות ביותר שראיתי אי פעם, אבל הכי טוב מהביוגרפיה שלה אמר שהיא אוהבת ריקוד לטיני ואני התמכרתי מיד.

רק כמה ימים לאחר מכן חיכיתי מחוץ למועדון ריקודים אקסקלוסיבי בפתח תקווה, תמיד רציתי ללכת למועדון כזה, אבל מעולם לא היה לי בת זוג שתלווה אותי. עמדתי בעצבנות וחיכיתי לבוא נערת הליווי הלטינית המהממת שלי וכשהיא הגיעה הלסת שלי כמעט פגעה ברצפה, היא לבשה את השמלה האדומה הכי סקסית שראיתי אי פעם, ודמות שעון החול שלה הייתה אפילו יותר מושלמת ממה שאי פעם יכולתי. דמיינו.

לנה הלכה אלי בביטחון וקיבלה את פני בחיוך מפתה וחם, העיניים שלה היו אפילו יותר מושלמות בחיים האמיתיים ממה שאי פעם יכולתי לחלום, ולא יכולתי לחכות להתחיל איתה את הערב. לא בזבזנו זמן ועד מהרה היינו במועדון להכיר אחד את השניה על קוקטיילים, הייתה לה דרך סקסית ותאוותנית שפשוט לא יכולתי לעמוד בפניה, ולא יכולתי להסיר את עיני מהגזרה שלה. היא הייתה יפה מכל הבחינות; הגוף שלה היה ללא דופי, והיו לה את השדיים המוצלחים ביותר שראיתי אי פעם. הייתי להוט לעלות איתה לרחבת הריקודים אז כשהיא עמדה והושיטה את ידה קפצתי על ההזדמנות.

עשינו את דרכנו לרחבת הריקודים כשהמוזיקה הלטינית הסקסית מילאה את החדר, גופים התנדנדו מסביבנו בחום ותשוקה ולא יכולתי לחכות להצטרף. לנה הייתה רקדנית מעולה, גופה נע בדרכים שהעמידו הזין שלי חזק תוך כדי שאני מתבונן ברגליה המהממות כשהיא מסתובבת בשמלה האדומה הסקסית שלה כמעט גרם לי לגמור במכנסיים שלי.

אנה לא פחדה להתקרב אליי, היא הניעה בפיתוי את ירכיה כנגד גופי, והיא תפסה את ידי והניחה אותן על ישבנה. לחצתי את לחייה והתקרבתי אליה כדי שאוכל למשוך אותה פנימה לנשיקה לוהטת. עד מהרה התמזמזנו על רחבת הריקודים; הגוף שלנו התחכך זה על גבי זה כשהלשון הסקסית שלה מצאה את דרכה לתוך הפה שלי. הנשיקה שלה הייתה שמימית ומפתה, וידיי נדדו על דמותה המעוקלת בעודנו מתנשקים עמוקות בלהט על רחבת הריקודים.

"אני חושבת שהגיע הזמן שניקח את המסיבה הזו לדירה שלך"

לנה התכופפה אלי ולחשה באוזני. לא היה צריך לשאול אותי פעמיים ועד מהרה הגענו חזרה לדירה שלי שהיתה רק כמה דקות נסיעה מהמועדון.

כשנכנסה פנימה היא לקחה את פני בידיה ותחבה את לשונה הסקסית בחזרה לתוך גרוני. התחלתי להסיר את הבגדים שלה, זרקתי את השמלה שלה לרצפה כדי לחשוף את תחתוני התחרה והחזייה השחורים שלה. היא הייתה יפה להפליא; זה היה כאילו עמדתי לזיין דוגמנית על, והכי טוב שהיא אהבה כל שנייה של זה.

היא דחפה אותי למטה על המיטה שלי וטיפסה על גבי גופי העירום, היא השפילה את מבטה אלי מבעד לריסיה הארוכים הכהים כשהיא פתחה בצורה סקסית את החזייה וזרקה אותה לרצפה. בהיתי אל השדיים המושלמים שלה, הם היו עליזים וגדולים עם פטמות כהות ויפות שרציתי לעטוף את הלשון שלי סביבן.

כאילו היא קראה את מחשבותי, היא נשאה מעל גופי ודחפה את הפטמות שלה אל שפתיי, תפסתי את ישבנה המפותל בזמן שליקקתי ומצצתי את הפטמות הקשות שלה. הגניחות שלה מילאו את חדר השינה שלי ככל שמצצתי חזק יותר, ויכולתי להרגיש את הזין שלי כמעט מוכן להתפוצץ. היא קמה מעלי והפילה את התחתונים שלה כך שהם נפלו על הפנים שלי. הייתי קשה יותר ממה שהייתי אי פעם בחיי וכשהיא סוף סוף דחפה את הכוס המושלם שלה על הזין שלי, הרגשתי שאני עומד לגמור בתוכה מיד. הכוס שלה הרגיש שמימי וצמוד ואני הייתי מהופנט מהשדיים המושלמים שלה שקיפצו מעלה ומטה כשהיא דפקה אותי.

אהבתי שהיא לוקחת שליטה, היא לקחה אותי בדיוק איך שהיא רצתה אותי, פיקדה על הגוף שלי והכניסה אותי לקסם לחלוטין. "אני רוצה שתגמור בתוכי", היא גנחה בקול. יכולתי להרגיש את עצמי עומד להתפוצץ בתוכה כשהיא התחילה לנוע מהר יותר ויותר. אחזתי במותניה הסקסיות וצעקתי בקול שאני עומד למלא אותה.

 

היא נאנקה והתגלגלה לאורגזמה משלה בזמן שהזרע הלוהט שלי מילא את הכוס הקטן והעסיסי שלה. כששנינו גמרנו, היא התמוטטה על גבי גופי ללא נשימה. היא שכבה שם כמה רגעים לפני שאמרה, "אני מקווה שאהת לא מתכננת לנוח יותר מדי זמן כי אנחנו הנשים הלטיניות יכולות להמשיך כל הלילה". לא האמנתי למזל שלי והרגשתי שהזין שלי מתקשה שוב, מתכונן לסיבוב שני עם האישה הכי מהממת שראיתי אי פעם.

כתבות נוספות