דופק מטורף  – סיפור ארוטי

* שימו לב – זכרו שכל סיפורי הליווי שלנו הם בדויים ואינם מייצגים שום שירות ליווי או ליווי המיוצג על ידי הסוכנות. כמו כן דמויות בסיפור זה אינן מייצגות אף אדם חי או מת. הסיפורים שלנו הם בדיה אירוטית במיטבה ולא רק אוסף של סיפורי מין מרדימים את המוח; הם מאוד יצירתיים. סיפורים למבוגרים בלבד!!!

הסיפור הארוטי

יעל חשפה סוד; ביום היא נהנתה מהיצירתיות של עבודה בתעשיית האמנויות. בלילה היא הייתה נימפומנית משתוללת. הרצונות שלה לא ידעו שובע והרעב שלה לזין קשה הפך לאובססיה מסוימת. ליעל היה תיאבון בלתי פוסק לעסוק בשובבות המיוזעת והעמוקה ביותר האפשרית. היא ראתה בכל בחור כיבוש; היא שגשגה על השליטה על בחורים עד לנקודה שהם גמרו במפל עמוק בתוכה. יעל אהבה את עוצמת ההסתכלות שלהם בעיניים כשהיא זוללת את הזין הפועם הארוך והקשה שלהם, עד לחלק האחורי של גרונה המנוסה. נועלת את שפתיה  כשהכיבוש שלה מוציא שאגה ענקית של סיפוק אורגזמי. יעל, גם אהבה את העדינות והכנות של נגיעות חושניות עדינות. היא אהבה את התחושה הראשונית של לשון שנכנסת לכוס הרטוב והרך כמשי שלה ואת המהלומות המעוררות כשהיא מחליקה על הדגדגן שלה. יעל תמיד הייתה אישיות נועזת ופרועה. בגובה מטר שבעים, עם השיער הבלונדיני הזהוב המשיי ביותר ועיניים כחולות עמוקות נוקבות – היא הייתה ממתק העיניים שכל בחור רצה לזיין. היא גם הייתה גברת מאוד סקסית, עם מחשוף טבעי עצום של דאבל די, גופה המעוקל ללא רבב דמה לזה של האלה של ימינו. כל עיקול היה של שלמות פשוטה. בשילוב עם האישיות יוצאת הדופן, שובבות הראש והנועזות שלה, היא בהחלט משכה את תשומת הלב של כולם, בכל מקום שאליו הלכה. זה היה זרז להרחקת הגבול שלה לסקרנות מכיוון שהיא ידעה שהיא אכן מאוד מיוחדת.

יעל הייתה אחת מנערות הליווי הכי פופלריות בתל אביב לפני כמה שנים. היא הייתה רגילה לחיות חיי מותרות באותה תקופה, כשהלקוחות אכלו וסעדו איתה במסעדות המובילות. עם עין יוקרתית לאופנה וגזרה שהבטיחה שהיא תיראה מדהים בכל בגד שהיא לבשה – היא הייתה נערות ליווי בתל אביב עבור קהל לקוחות VIP אמיתי. למרות שיעל הייתה אחת מנערות ליווי ה-VIP הפופולריות והאהובות ביותר בתל אביב, אהבתה ליצירתיות הביאו אותה להפסיק ללוות. אותה אש יצירתית בוערת עמוק בתוך המהות השובבה שלה פירושה שהיא זקוקה לזמן כדי לחקור את מעמקי הדמיון הפרוע שלה. כן, זה היה כיף כל חוויות הדייט בארוחות הערב שהיא נתקלה בהם והמסיבות/אירועים המפוארים שבהם השתתפה. אבל יעל היא גברת שתמיד חושקת בשליטה והיא מתעמקת בנבכי היצירתיות, רבים חוששים לדרוך. הכיבוש החושני האחרון שלה היה תעוזה צרופה. הכל התחיל בבילוי לילי בעיר עם החברים שלה ואז הרגע המרכזי שבו נעלה עיניים עם מנהל בר סקסי בשם ירון. יעל הייתה אמן הפיתוי. מנימת קולה, תנועות שערה והליקוק החצוף של שפתיה. יעל הייתה מחשבון מיני מדעי; היא יכלה להסיק באופן מיידי איך לפתות כל בחור (לא כאילו הם באמת צריכים הרבה שכנוע). חנופה תביא אותך לכל מקום הייתה צורת החשיבה של היפהפייה הבלונדינית העילית הזאת. בכל פעם שירון הביא משקאות לשולחן שלה היא לחשה לחישה באוזנו וגרמה לבליטה במכנסיו.

רוצה להתנסות גם? התקשר לסוכנות הליווי תן בראש ללילה מטריף.

כתבות נוספות